,,ECO-Platerka”

Konkurs graficzny na plaka projektu „ECO-Platerka” wchodzi w decydującą fazę. Spośród 800 nadesłanych prac komisja wyróżniła 24, z których wyłonieni zostaną zwycięzcy w tematyce:

1. oszczędzanie wody,
  2. oszczędzanie energii,
  3. segregacja odpadów,
  4. ograniczenie plastiku.

Organizatorzy projektu:  Agnieszka Sokolnicka, Marek Romaniuk, Marcin Mincewicz, serdeczne dziękują uczniom II LO za tak liczne przystąpienie do konkursu oraz za kreatywność dzięki czemu stał on na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo organizatorzy składają podziękowania  panu Pawłowi Szydłowskiemu za zaangażowanie i pomoc w organizacji przedsięwzięcia.

Wszystkie wyróżnione prace i lista laureatów są dostępne na stronie szkoły i fc.

Lista laureatów:

1 oszczędzanie wody:

Karol Lipka, Weronika Mirska, Jakub Sawczuk, Natalia Robak, Aleksandra Wawryniuk, Jakub Niżnikowi.

2 oszczędzanie energii;

Weronika Mirska, Adrian Borowski, Paulina Martyniuk, Mateusz Reluga, Bartłomiej Matejuk, Natalia Robak.

3 segregacja odpadów:

Adrian Borowski, Weronika Mirska, Mateusz Reluga, Alicja Rypina, Dorota Toczyńska, Jakub Trochimiuk.

4 ograniczenie plastiku:

Michał Szutko, Karolina Semeniuk, Szymon Chruśliński, Weronika Mirska, Julia Chmiel, Gabriela Kulawiec.

platerka.szkolnastrona.pl/liceumart,143,eco-platerka