Agata Czyżak
Otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów .
Łukasz Sobechowicz
Laureat Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r." .
Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło
Patrycja Lewczuk
Laureat Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r." .
Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło
Malczuk Adrian
Finalista Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r." .
Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło
Piotr Kujko
Laureat Olimpiady "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r." .
Opiekun: mgr Andrzej Czerko
Paweł Sobczuk
Podopieczny Krajowego Funduszu na rzecz dzieci uzdolnionych.
Otrzymał Stypendium w ramach
"Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych"
Wioleta Przybysz
Finalista konkursu z języka niemieckiego "Deutsch macht SpaB""
Opiekun: mgr Maciej Borsuk
Ada Szymańska
I nagroda IV Konkursu Ortograficznego Języka Francuskiego
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Martyna Wołodko
II nagroda IV Konkursu Ortograficznego Języka Francuskiego
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Magda Pawluk
III nagroda IV Konkursu Ortograficznego Języka Francuskiego
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Klaudia Sobolewska
I miejsce w eliminacjach powiatowych XII Jesiennego Konkursu Recytatorskiego
"Moje miejsce na ziemi"
Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk
Arleta Koleśnik
Sylwia Kowalczyk
Laureatki konkursu poetyckiego
Wiersze uczennic umieszczono w tomiku wierszy "Żyć Zaczynają"
Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk
GabrielaPłochacka
Laureat w poezji sp. -V Ogólnopolski Konkurs Norwidowski
Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk
Dominika Ledworuch
Laureat w poezji sp. -V Ogólnopolski Konkurs Norwidowski
Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk
Mariola Chwedoruk
Laureat w poezji sp. -V Ogólnopolski Konkurs Norwidowski
Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk
Magda Hyb
Laureat w poezji sp. -V Ogólnopolski Konkurs Norwidowski
Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk
Małgorzata Goławska
Ada Szymańska
Zakwalifikowały się do II etapu Okręgowej Olimpiady Języka Francuskiego
Opiekunowie: mgr Swietłana Juda
mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Magda Hyb
III miejsce w VII Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Francuskiej
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Klaudia Sobolewska
I miejsce w 54 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim
Opiekun: dr Małgorzata Chwedczuk
Ada Szymańska
I miejsce w konkursie tłumaczeniowym z j. francuskiego zorganizowany przez ośrodek francuski Deux-Sevres
Opiekun: mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Sylwia Demczuk
Małgorzata Tychmanowicz
II miejsce w konkursie tłumaczeniowym z j. francuskiego zorganizowany przez ośrodek francuski Deux-Sevres
Opiekun: mgr Juda Swietłana
mgr Marta Chwalczuk-Wrzosek
Anna Grzeszyk
V miejsce w konkursie „Moja szkoła w obiektywie"
Opiekun: mgr Anna Jaszczuk
Michał Cyrzan
Wyróżnienie w konkursie "Moja szkoła w obiektywie"
Paweł Sobczuk
II miejsce w etapie centralnym XVI Ogólnopolskiej Olimpiady
Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Opiekun: mgr Ewa Kwiatkowska Drwięga
Paweł Sobczuk
II miejsce w IV Konkursie na temat bezpieczeństwa, ochrony ludności
oraz pierwszej pomocy przedmedycznej
Dominika Ledworuch
Finalista Diecezjalny Konkurs Wiedzy o św. Pawle
Opiekun: o Przemysław Kryspin
Karolina Juszczuk
Finalista Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
opiekun: o.Szczepan Dzyr
Konarski
Finalista Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
Opiekun: o. Szczepan Dzyr
Patrycja Lewczuk
Wyróżnienie Konkurs ekologiczny
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Marta Nitychoruk
Wyróżnienie Konkurs ekologiczny
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Sylwia Kukawska
I miejsce w I Konkursie slawistycznym organizowanym przez UMCS w Białej Podlaskiej
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Tomasz Szabluk
Wyróżnienie I Konkurs slawistyczny
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Agnieszka Dutkiewicz
III miejsce Kangur matematyczny
Opiekun: mgr Teresa Kokoszkiewicz