Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski w Białej Podlaskiej
-
Galeria
Zajęcia Dodatkowe
HARMONOGRAM DODATKOWYCH ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
W SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 1
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
Lp. |
NAZWA ZAJĘĆ |
PROWADZĄCY |
KLASA |
DZIEŃ TYGODNIA |
GODZINA |
SALA |
1. |
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze |
Ewa Sowa |
1a,1b |
poniedziałek |
11.45-12.30 |
P12 |
2. |
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne |
Katarzyna Korniluk |
4a,4b,3a |
wtorek |
13.45-14.30 |
P7 |
3. |
Koło matematyczne |
Dorota Marczuk |
kl. 5-6 |
poniedziałek |
13:45-14:30 |
131 |
4. |
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne |
Elżbieta Szulak |
kl. 6-7 |
poniedziałek |
14.35-15.20 |
219 |
5. |
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze |
Małgorzata Stasiuk |
3a |
poniedziałek |
12.45-13.30 |
P13 |
6. |
Koło matematyczne |
Małgorzata Stasiuk |
3a |
poniedziałek |
13.45-14.30 |
P13 |
7. |
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne |
Małgorzata Stasiuk |
3a, 4b |
wtorek |
12.45-13.30 |
P13 |
8. |
Rewalidacja |
Małgorzata Stasiuk |
5b |
wtorek |
13.45-14.30 |
P13 |
9. |
Rewalidacja |
Małgorzata Stasiuk |
2a |
czwartek |
12.45-13.30 |
P13 |
10. |
Rewalidacja |
Małgorzata Stasiuk |
2a |
piątek |
11.45-12.30 |
P13 |
11. |
Rewalidacja |
Małgorzata Stasiuk |
5b |
piątek |
13.45-14.30 |
P13 |
12. |
Rewalidacja |
Aneta Szeląg |
4a |
poniedziałek |
12.40-13.40 |
223 |
13. |
Rewalidacja |
Aneta Szeląg |
4a |
czwartek |
12.40-13.40 |
223 |
14 |
Logopedia |
Bożena Krawczyk - Matysek |
1b |
czwartek |
11.45- 12.30 |
15 P |
15. |
SKS dziewcząt klas 4-7 |
Renata Pieńkowska |
4-7 |
poniedziałek czwartek |
16.00-17.00 |
obiekty sportowe |
16 |
Logopedia |
Bożena Krawczyk - Matysek |
1a |
piątek |
11.45-12.30 |
15 P |
17. |
Logopedia |
Bożena Krawczyk - Matysek |
2a |
środa |
12.45-13.30 |
15 P |
18. |
Logopedia |
Bożena Krawczyk - Matysek |
2b |
wtorek |
11.45-12.30 |
15 P |
19. |
Logopedia |
Bożena Krawczyk - Matysek |
3a |
czwartek |
12.45-13.30 |
P15 |
20. |
Logopedia |
Bożena Krawczyk - Matysek |
4a |
środa |
8.00- 8.45 |
15 P |
21. |
Logopedia |
Bożena Krawczyk - Matysek |
4b |
poniedziałek |
11.45-12.30 |
9 P |
22. |
Logopedia |
Bożena Krawczyk - Matysek |
5a,5b |
wtorek |
13.45- 14.30 |
15 P |
23. |
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze |
Bożena Krawczyk - Matysek |
2a,2b |
poniedziałek |
12.45- 13.30 |
9 P |
24. |
Zajęcia taneczne |
Dorota Sokowska |
2a |
środa |
12.45-13.30 |
P 16 |
25. |
Koło matematyczne |
Dorota Sokowska |
2a |
czwartek |
12.45-13.30 |
P 16 |
26. |
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne |
Dorota Sokowska |
2a |
wtorek |
12.45-13.30 |
P 16 |
27. |
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne |
Dorota Sokowska |
4a, 5a |
wtorek |
13.45-14.30 |
P 16 |
28. |
Basen |
Małgorzata Kapela |
1-7 |
poniedziałek wtorek |
14.45-15.30 |
Pływalnia II LO |
29. |
SKS |
Małgorzata Kapela |
3a |
czwartek piątek |
12.45-13.30 |
obiekty sportowe |
30. |
SKS dziewcząt |
Małgorzata Kapela |
4a,4b |
czwartek piątek |
13.30-14.15 |
obiekty sportowe |
31. |
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego |
Katarzyna Romaniuk |
4-5 |
środa |
13.45-14.30 |
P14 |
32. |
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego |
Katarzyna Romaniuk |
6 |
wtorek |
13.45-14.30 |
P14 |
33. |
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego |
Katarzyna Romaniuk |
7 |
czwartek |
15.25-16.10 |
306 |
34. |
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla cudzoziemców |
Katarzyna Romaniuk |
1-3 |
piątek |
12.45-13.30 |
P16 |
35. |
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. polskiego dla cudzoziemców |
Katarzyna Romaniuk |
4-5 |
czwartek |
13.45-14.30 |
P14 |
36. |
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. polskiego dla cudzoziemców |
Katarzyna Romaniuk |
6-7 |
środa |
15.25-16.10 |
306 |
37. |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla powracających |
Katarzyna Romaniuk |
4 |
piątek |
13.45-14.30 |
P14 |
38. |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla powracających |
Katarzyna Romaniuk |
7 |
wtorek |
15.25-16.10 |
306 |
39. |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla powracających |
Albina Kozaczuk |
4 |
poniedziałek |
13.45-14.30 |
P8 |
40. |
Zajęcia z matematyki dla powracających |
Albina Kozaczuk |
7 |
poniedziałek |
14.35-15.20 |
127 |
41 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla cudzoziemców |
Albina Kozaczuk |
6a,7a |
wtorek |
14.35-15.20 |
127 |
42 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla cudzoziemców |
Albina Kozaczuk |
4b,5a |
czwartek |
14.35-15.20 |
P8 |
43 |
Rewalidacja |
Diana Czerko |
1b |
wtorek środa |
12.35-13.35 11.35-12.35 |
2 |
44 |
Rewalidacja |
Diana Czerko |
2a |
czwartek piątek |
12.30-13.30 11.35-12.35 |
2 |
45 |
Rewalidacja |
Diana Czerko |
2b |
poniedziałek wtorek |
12.35-13.35 11.35-12.35 |
2 |
46 |
Rewalidacja |
Diana Czerko |
4b |
poniedziałek wtorek |
11.35-12.35 12.35-13.35 |
2 |
47 |
Rewalidacja |
Diana Czerko |
4b |
środa czwartek |
12.40-13.40 9.45- 10.45 |
2 |
48 |
Rewalidacja |
Diana Czerko |
7a |
wtorek środa |
14.45-15.45 14.50-15.50 |
2 |
49 |
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalne |
Diana Czerko |
1a,2a,2b |
piątek |
12.40- 13.25 |
2 |