Agata Czyżak
II miejsce w etapie centralnym XVI Ogólnopolskiej Olimpiady
Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Opiekun:mgr Jolanta Kurianowicz
Mateusz Kałabun
Laureat XXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - etap centralny
Opiekun: mgr Jolanta Kurianowicz
Łukasz Sobechowicz
Laureat szczebla centralnego Olimpiady Historycznej
„Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939"
Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło
Ewelina Ciepła
Wyróżnienie w XXXIX Olimpiadzie Języka Rosyjskiego na etapie okręgowym
Opiekun: mgr Marzenna Mańkowska
Katarzyna Hasiuk
Wyróżnienie w XXXIX Olimpiadzie Języka Rosyjskiego na etapie okręgowym.
Opiekun: mgr Marzena Mańkowska
Magdalena Matysek
Uczestnictwo w Olimpiadzie Języka Angielskiego - etap okręgowy
Opiekun: mgr Arkadiusz Sempruch
Łukasz Sobechowicz
Udział w Olimpiadzie Historycznej na szczeblu okręgowym
Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło
Mateusz Pietrzela
Udział w Olimpiadzie Historycznej na szczeblu okręgowym
Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło
Piotr Juszczuk
Paweł Bugaj
Piotr Zaniewski
Udział w Olimpiadzie „Dzieje oręża polskiego" na szczeblu okręgowym
Opiekun: mgr Kazimiera Sobiło
Agnieszka Makaruk
Daniel Sorokosz
Udział w Olimpiadzie geograficznej na szczeblu okręgowym
Opiekun: mgr Halina Suzanowicz
Paula Mańkowska
Udział w II etapie Olimpiady Artystycznej w Lublinie.
Agata Chwedoruk
Udział w II etapie Olimpiady Artystycznej w Lublinie.
Opiekun: mgr Ewa Borowska-Kurpeta
Daniel Sorokosz
Udział w II etapie Olimpiady z Przedsiębiorczości w Krakowie.
Opiekun: mgr Ewa Borowska-Kurpeta
Bartosz Kossowski
Udział w II etapie Olimpiady z Przedsiębiorczości w Krakowie.
Opiekun: mgr Ewa Borowska-Kurpeta
Paweł Sobczuk
III miejsce w województwie Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Opiekun: mgr Ewa Kwiatkowska-Drwięga
Elżbieta Jaworek
III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej - etap szkolny
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Elżbieta Jaworek
Uczestnictwo w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej - etap wojewódzki
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Katarzyna Molendowska
II miejsce w III Regionalnym Konkursie Wiedzy o Francji.
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Agnieszka Pyrkosz
Wyróżnienie w III Regionalnym Konkursie Wiedzy o Francji.
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Agnieszka Pyrkosz
Wyróżnienie za najlepsze opowiadanie w III Regionalnym Konkursie Wiedzy o Francji.
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Agata Oleńska
Adrianna Skolimowska
Mateusz Pietrzela
II miejsce w Finale „Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej".
Opiekun: mgr Andrzej Czerko
Agnieszka Pyrkosz
Wyróżnienie w III Regionalnym Konkursie Ortograficznym Języka Francuskiego zorganizowany przez Ośrodek Francuski.
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Jakub Szymański
Stypendium artystyczne marszałka woj. Lubelskiego w kategorii - graffiti fotografia.
Opiekun: mgr Ewa Borowska-Kurpeta
Jacek Jarząbkowski
Stypendium artystyczne marszałka woj. Lubelskiego w kategorii -fotografia.
Aneta Filipiuk
II miejsce w VII Regionalnym Konkursie Piosenki Francuskiej.
Opiekun: mgr Swietłana Juda
Marcin Juszczuk
I miejsce w szkolnym Konkursie Leksykalno Gramatycznym z Języka Rosyjskiego
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Aleksandra Junczyk
II miejsce w szkolnym Konkursie Leksykalno Gramatycznym z Języka Rosyjskiego
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Ewelina Wierzbińska
III miejsce w szkolnym Konkursie Leksykalno Gramatycznym z Języka Rosyjskiego
Opiekun: mgr Marzenna Mańkowska
Teresa Fijałkowska
III miejsce -Konkurs Języka Rosyjskiego „Test wiedzy o Rosji"
organizowany przez Zakład Języka Rosyjskiego przy PWSZ w Białej Podlaskiej
Opiekun: mgr Marzenna Mańkowska
Aleksandra Rudzka
Krzysztof Ługawski
Adrian Zgorzałek
Wyróżnienie - w Konkursie Matematycznym „Kangur"
Opiekun: mgr Teresa Zganiacz
Agnieszka Dutkiewicz
Kamil Korytowski
Wyróżnienie - w Konkursie Matematycznym „Kangur"
Opiekun: mgr Teresa Kokoszkiewicz
Marcin Wieluński
III miejsce - Konkurs Języka Niemieckiego miasta Biała Podlaska
Opiekun: mgr Maciej Borsuk
Michał Brzeziński
Kamil Kopytowski
Laureaci - Konkursu Fizycznego „Lwiątko"
Opiekun: mgr Renata Michalczuk
Patrycja Lewczuk
Wyróżnienie w Konkursie Wiedzy Astronomicznej
Opiekun: mgr Renata Michalczuk
Bartłomiej Makarewicz
Wojciech Moś
Udział w Konkursie Fizycznym „Rok Przed Maturą"
Opiekun: mgr Renata Michalczuk
Jakub Wielgus
V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Statystycznym
Opiekun: mgr Andrzej Sikona
Małgorzata Goławska
Bernard Jaszczyk
Paweł Sobczuk
Udział w eliminacjach rejonowych „Konkurs wiedzy obronnej i ochrony ludności"
Opiekun: mgr Magda Sikorska
Bernard Jaszczyk
Paweł Sobczuk
Udział w konkursie na temat
„Bezpieczeństwa, ochronny ludności i I pomocy przedmedycznej"
Opiekun: mgr Magda Sikorska
Agata Chwedoruk
I miejsce w Konkursie Wiedzy Biblijnej
Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
mgr Mirosława Mikiciuk
mgr Ewa Michońska
Anna Grzeszyk
II miejsce w Konkursie Wiedzy Biblijnej
Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
mgr Mirosława Mikiciuk
mgr Ewa Michońska
Dominika Ledworuch
III miejsce w Konkursie Wiedzy Biblijnej
Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
mgr Mirosława Mikiciuk
mgr Ewa Michońska
Artur Bujan
Magdalena Pupiel
Marlena Stępień
Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim
Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
Marlena Stępień
I miejsce w Konkursie Znajomi „Lalki" Bolesława Prusa
Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
mgr Mirosława Mikiciuk
Sylwia Piwniczek
Joanna Rowińska
II miejsce w Konkursie Znajomi „Lalki" Bolesława Prusa
Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
mgr Mirosława Mikiciuk
Małgorzata Sieczko
Adrian Wegera
III miejsce w Konkursie Znajomi „Lalki" Bolesława Prusa
Opiekunowie: mgr Agnieszka Romaniuk
mgr Mirosława Mikiciuk
Emilia Bucka
II miejsce w Konkursie Ekologicznym LOP - etap okręgowy
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Paweł Sobczuk
Wyróżnienie w Konkursie Ekologicznym LOP
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Patrycja Lewczuk
Udział w centralnych eliminacjach Konkursu LOP
Opiekunowie: mgr Irena Kuźmicka
Emilia Bucka
Udział w centralnych eliminacjach Konkursu LOP
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Rafał Sawicki
Paweł Sobczuk
Wyróżnienie w Konkursie „Eco‑Planeta"
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka