Monika Babkiewicz
Finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego na etapie centralnym.
Opiekun: mgr Marzena Mańkowska
Aleksandra Łojewska
Finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego na etapie centralnym.
Opiekun: mgr Danuta Pawluczuk
Anna Szymanek
Wyróżnienie w XXXVIII Olimpiadzie Języka Rosyjskiego na etapie okręgowym.
Dorota Rucińska
Finalistka XXIX Olimpiady z Języka Francuskiego
Opiekun: mgr Swietłana Juda
Marlena Wawryszuk
Udział w finale Olimpiady z Języka Francuskiego.
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Mateusz Kałabun
Finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
Opiekun: mgr Jolanta Kurianowicz
Magdalena Jeruzalska
Finalista szczebla centralnego Olimpiady Historycznej
„Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r ”.
Opiekun: mgr Stanisław Romanowski
Jakub Lewczuk
Finalista szczebla centralnego Olimpiady Historycznej
„Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r ”.
Opiekun: mgr Stanisław Romanowski
Katarzyna Derlukiewicz
Finalista szczebla centralnego Olimpiady Historycznej
„Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r ”.
Opiekun: mgr Stanisław Romanowski
Marlena Wawryszuk
Zakwalifikowała się do II etapu XXX Olimpiady Języka Francuskiego.
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Katarzyna Piotrowska
Zakwalifikowała się do II etapu XXX Olimpiady Języka Francuskiego.
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Marta Choptiana
Zakwalifikowała się do II etapu XXX Olimpiady Języka Francuskiego.
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Beata Sidorczuk
Zakwalifikowała się do II etapu XXX Olimpiady Języka Francuskiego.
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Marlena Wawryszuk
Zakwalifikowała się do części ustnej II etapu XXX Olimpiady Języka Francuskiego.
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Marta Choptiana
Laureatka II Regionalnego Konkursu Ortograficznego Języka Francuskiego zorganizowanego przez Ośrodek Deux-Sevres.
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Magdalena Pykacz
III miejsce w II Regionalnym Konkursie Ortograficznym Języka Francuskiego.
Opiekun: mgr Swietłana Juda
Katarzyna Bagłaj
II miejsce w Regionalnym Konkursie Poezji i Prozy Francuskiej (Kategoria Proza).
Opiekun: mgr Swietłana Juda
Monika Bartniczuk
III miejsce w Regionalnym Konkursie Poezji i Prozy Francuskiej (Kategoria Proza).
Opiekun: mgr Swietłana Juda
Magdalena Pykacz
Wyróżnienie w III Regionalnym Konkursie Ortograficznym Języka Francuskiego.
Opiekun: mgr Swietłana Juda
Ada Szymańska
I miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Francuskiej (Kategoria Poezja).
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Aleksandra Łojewska
II miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Francuskiej (Kategoria Poezja).
Opiekun: mgr Marta Wrzosek
Marek Babkiewicz
Laureat XI Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim w etapie centralnym.
Opiekun: mgr Andrzej Czerko
Jakub Lewczuk
Wyróżnienie w Konkursie „Mój las” w etapie miejskim.
Opiekun: mgr Irena Kuźmicka
Sara Lewkowicz
Finalistaka II edycji Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej