MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

Dnia 27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Uczniowie naszej szkoły włączyli się w różne działania teatralne.

Na korytarzu w SP1 powstała piękna gazetka z pracami naszych dzieci.

Uczniowie klas czwartych, w środę, wybrali się na spektakl Zespołu Teatralnego „Fantazja” pod tytułem „Przygody Pinokia”. Była to prawdziwa uczta dla młodych widzów. Przedstawienie bardzo się podobało. Uczniowie nagrodzili artystów gromkimi brawami, jednocześnie dziękując im w ten sposób za występ.

Uczniowie klasy I a dnia 21.03.2024r. oglądali w BCK przedstawienie „Idzie wiosna” w wykonaniu aktorów Warszawskiego Teatru Edukacyjnego im. Henryka Sienkiewicza. Dzieci były bardzo zadowolone i zafascynowane grą aktorów.

Dzień Teatru zostanie w naszej pamięci na długo i mamy nadzieję, że przyczyni się do rozwijania kreatywności i zainteresowań teatralnych.

Wykorzystano sprzęt z Laboratorium Przyszłości.

Autor: Dorota Galej-Mazur, Bożena Krawczyk-Matysek

Autor: Dorota Galej-Mazur