Szkoła przetrwania klasy IV a

W dniach 5-7 czerwca klasa IV a przebywała na wyjeździe integracyjnym w Ośrodku Wypoczynkowym „Leśna Ryba” w Starej Jedlance.

Podczas tego pobytu uczniowie mieli zajęcia survivalowe z panem Marcinem Rodakiem, podczas których rozpalali ognisko przy pomocy krzemienia lub lupy, filtrowali wodę, budowali szałasy, uczestniczyli w grze terenowej, korzystając z kompasów i tworząc mapy. Ponadto strzelali z łuku i dmuchawki, a także przeszli przez znajdujący się na terenie ośrodka park linowy. Uwieńczeniem zajęć w terenie był zaś paintball, który dostarczył uczestnikom wyjazdu wiele emocji. W wolnym czasie uczniowie klasy IV a korzystali z „Orlika” i kortu tenisowego, odpoczywali na plaży, pomoście, a nawet w wodzie. To był aktywnie spędzony, intensywny czas, który z pewnością zostanie na długo w ich pamięci.

Autor: Anna Zdunek